Három napot töltöttünk a Hunguest Szegedben, ami önmagában is kellemes pihenést ígért, de az igán igazi pluszt az jelentette, hogy minden nap ellátogattunk az Aquapolis fürdőbe, méghozzá a fedett folyosón keresztül. Ez a megoldás különösen kényelmes, hiszen időjárástól függetlenül, fürdőköntösben is könnyedén át lehet sétálni – már ez is hozzátett a gondtalan kikapcsolódáshoz.

Vasárnap érkeztünk, ekkor még tele volt a fürdő, ám hétköznap alig lézengtek az emberek.

Az Aquapolis minden alkalommal más arcát mutatta. A változatos beltéri és kültéri medencéknek köszönhetően nem volt két egyforma napunk. Az élménymedencék, a sodrófolyosók és a pezsgőelemek tökéletesek voltak a lazításhoz, míg a csúszdák egy kis izgalmat vittek a napba. Jó érzés volt, hogy akár aktívabb, akár nyugodtabb programra vágytunk, mindig találtunk hozzá megfelelő lehetőséget, még így télvíz idején is.
Érdekesség, hogy a csúszdás élményfürdő rész szezonon kívül és hétköznap csak 14 órától van nyitva.

A vizek hőmérséklete nekem tetszett, nem voltak túl hidegek a 30-32 fokos medencék, egyedül a gyógyfürdő vizeit találtam túl melegnek, az egyik medence 38 fokos volt.

Két alkalommal ebédeltünk a fürdőben, mindkétszer bisztró ételeket ettünk, lepényt és pizzát. Nekem mindkettő ízlett és az árak is a fürdőhöz mérten voltak megszabva.
Érdemes hétfő és csütörtök között látogatni szezonon kívül a fürdőt, mert ilyenkor kevesen vannak és a felnőtt belépő is 5700 Ft, még péntektől és szezonban majdnem a duplája.
